0

Лопатка туристична складана SY-193

  • Лопатка туристична складана SY-193
  • 233.00 грн.
  • 177.00 грн.

  • Модель: SY-193
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Лопатка туристична складана SY-193
Лопатка туристична складана SY-193 в нейлоновому чохлі - це ідеальний варіант лопати, що складається, для туристичних походів, в яких вона обов'язково знайде своє застосування.
Дана модель складаної лопати застосовується безпосередньо в туристичних походах, під час військових тактичних ігор та у повсякденному житті, як альтернатива великим лопатам, які неможливо возити і носити з собою.
Лопата має клиноподібну форму полотна. На одному з ребер вона оснащена пилкою, для можливості при необхідності розпиляти дерево, пластик або гуму. На іншому ребрі вона має ключ для відкриття пляшок. Ще однією особливістю даної моделі туристичної лопати є її форма. У повністю розкладеному вигляді вона нагадує льодоруб і може виконувати його функції. Лопата має розбірну рукоятку, в якій є вмонтований компас. У складеному вигляді повністю поміщається в нейлоновий чохол, що йде в комплекті з лопатою.
Лопата дуже просто збирається і розбирається, так що в цьому розбереться навіть той, хто ніколи не тримав лопати в руках. У складеному вигляді має невеликі розміри, тому легко поміститься в будь-який туристичний рюкзак.
Матеріал: метал.
Довжина: 40 см.
Матеріал чохла: нейлон.

Відгуків

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано  
 Добре
Captcha