0

SeaFlo Каяк 1-місний SF-1004

  • SeaFlo Каяк 1-місний SF-1004
  • 10550.00 грн.

  • Модель: SF-1004
  • Наличие: Нет в наличии

Описание

SeaFlo Каяк 1-місний SF-1004

Легкий одномісний Sit-in каяк. Ми рекомендуємо його любителям активного відпочинку. Основні переваги: швидкий, маневрений, легко долає хвилі. Оснащений м’якою спинкою сидіння, для особистих речей передбачено достатньо місця на носі та кормі, а також окремий герметичний відсік. Встановивши кронштейни для вудилищ (продаються окремо), з нього можна рибалити.

Колір: червоний, синій.

Пересувайтесь на воді з SF-1004, відмінний стартовий каяк, який допоможе вам полюбити цей вид спорту. Стабільний SF-1004 включає в себе регульовану м'яку спинку з м’якою подушкою на сидінні, переднім люком для зберігання речей і задньою платформою для зберігання з вантажною сіткою і багато іншого. Важить каяк всього 18 кілограмів. SF-1004 так само легко транспортувати, як і весло.

Цей сидячий каяк розрахований на людей які полюбляють водні розваги. Процес формування каяку шляхом роздуванням з поліетилену робить його надто легким. Тонка форма корпусу, та вивірена довжина робить його швидким і надзвичайно ефективним. Конструкція ракетної головки та конструкція арки забезпечує високу маневреність і стабільність під час сильних хвиль.

Каяк включає в себе регульовану м'яку спинку, передню та задню платформу для зберігання з вантажною сіткою, а також герметичний люк для зберігання ваших речей. Все розроблено та створено для вашого комфорту та зручності під час тривалого веслування.

    Регульована підставка для ніг

    Регульована м'яка спинка

    Ручки для переносу

    Столик на палубі з тримачем для пляшок

    Передній люк для зберігання речей

    Задня платформа для зберігання з вантажною сіткою

Матеріал : High Density Polyethylene.

Довжина: 305 см, ширина: 71 см, висота: 33,8 см.

Отзывов

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо  
 Хорошо
Защита от роботов