0

Гамаки

Гамак без планки, 200 * 80 см
Гамак круглий Macrame, чорний, без подушки
Гамак без планки, 200*100 см
Гамак Macrame великий з подушкою, HY003
Гамак без планки, 200*150 см
Гамак крісло, D68см, H160см, малиновий
Показано з 1 по 15 із 21 (2 сторінок)
Опис

"Все геніальне просто". Винахід підвісного гамака (від ісп. «Hamaсa») американськими індіанцями як раз являється прикладом, який відображає вище згадаємо слоган. Для індіанців - гамак був практичним порятунком від вологої поверхні землі, отруйних змій, настирливих комах і давав можливість переночувати в преріях.

Психологи довели що для зняття напруги і повсякденного стресу у великих містах з божевільним темпом життя позитивний вплив робить відпочинок в підвісному гамаку. «Купити підвісний гамак - позбутися від стресу» Легке погойдування, теплий вітерець в тіні дерев заспокоює нервову систему і дає відчуття повного розслаблення. Також не напружує і ціна на підвісний гамак.

Інтернет магазин «Активний Вікенд» пропонує повний асортимент і вибір, щоб купити гамак в Україні (Київ, Хмельницький, Одеса, Львів). За конструкцією гамаки бувають підвісні і каркасні. Підвісний гамак - класичний вид гамака, є прямокутним шматком тканини або сітки натягнутий між деревами або стовпами. Каркасний гамак - це стаціонарний вид гамаків, який включає в комплект металеві або дерев'яні опори, на які сам і підвішувається. Ідеально підходить для тих місць, де немає можливості розтягнути класичний гамак.

Залежно від матеріалу, з якого виготовлений гамак, виділяють два основних види - це плетений гамак і тканинний гамак. Плетені гамаки з сітки - недорогі, практичні і надійні, в плані зручності потрібно звернути увагу на товщину нитки і ширину плетіння, так як можуть натирати відкриті ділянки тіла. Проблема вирішується за допомогою пледа і подушки.

Тканинні гамаки з льону, бавовни або синтетичних тканин дуже зручні і легкі. Не дарма даний вид гамаків називають «Гавайські гамаки» адже колірна гамма матеріалу дуже різноманітна, може переливатися квітами або бути яскраво - однотонної, але вони порівняно швидко зношуються і вигоряють на сонці.

Деякі моделі гамаків можуть оснащуватися поперечними брусами, що робить їх менш компактними, але увлічують комфорт і не дає провисати гамака.

Сидячий гамак або підвісне крісло гамак - відмінне рішення конструкції гамака і повноцінний відпочинок вам забезпечений. Приємно розташуватися по зручніше і повільно погойдуючись відпочити.

Як правильно повісити гамак? Для початку потрібно вибрати дві опори на потрібній відстані і заздалегідь купити кріплення для гамака. Вішати гамак потрібно на висоті 1-1,5 м. І рекомендується на свіжому повітрі))

Ми завжди готові надати консультації при виборі, щоб Ви змогли купити підвісний гамак в інтернет магазині (Київ, Хмельницький, Донецьк, Харків, Одеса та ін. міста України).