0

Каремати, коврики

Показано з 1 по 15 із 39 (3 сторінок)
Опис

Туристичний килимок (каремат) – призначений для термоізоляції тіла людини від землі, для згладжування нерівностей, підвищення комфорту при відпочинку та захисту спального мішка від вологи. Доступна ціна на туристичний килимок (каремат), велика зносостійкість та функціональність дають йому дуже велику сферу застосування. Ми рекомендуємо Вам купити туристичний килимок (каремат), він стане Вам у нагоді на пікніку, рибалці, в поході, в якості підкладки в намет і вітрозахисту для газових пальників.
Виділяють два основні класи туристичних килимків. Це каремати з спінених полімерів та надувні або самонадувні килимки.
Найпоширеніші та недорогі килимки, виготовлені з пінополіетелену. Також є варіанти пінополіетилен із нанесеною з однієї або двох сторін алюмінієвою фольгою. Використовуються при нетривалих літніх походах та пікніках. Найкращими у цьому класі вважається купити іжевський каремат, перевірений тисячами туристів на території України та Росії. Килимок виготовлений з ізолону (зшитий пінополіетелен) та залежно від товщини, можливо, використовувати в походах будь-якої складності при температурі не нижче +5°С.
Ще один вид із спінених полімерів – каремат етиленвінілацетат (ЕВА, EVA). Більш сучасний матеріал має закрито комірчасту структуру і має кращі характеристики міцності і термоізоляції, ніж пінополіетельний. «Евамат» трохи легше і при товщині від 1 см. більш комфортні для сну туриста. Рекомендується використовувати в холодну пору року (не нижче +0 С).
Надувні килимки з ПВХ поєднують комфорт надувного матраца і компактність туристичного килимка. Обов'язково беріть із собою у похід рем. комплект для килимка ПВХ, так як прокол зробить його абсолютно марним.
Самонадувні килимки - це клас килимків найзручніших і найлегших, але також боятися проколів. Технологія самонадувного килимка полягає у властивості випрямлення (PU) піни, що вшита в оболонку з повітронепроникного поліестеру. Після відкриття клапана пори піноматеріалу наповнюватися повітрям і процес самонадування триває до 30 хв. Килимок надувається не повністю, тому його потрібно до качати насосом або ротом. Купити туристичний килимок самонадувний зможе не кожен турист, так як ціна на них явно не бюджетна.
Килимки для пікніка і пляжу - вид підстилок виготовлених з одного боку з м'якої байки, а з іншого нанесене покриття з ПВХ. На такому килимку зручно розташуватися на пікніку для прийому їжі, відпочинку, можна використовувати як подушка. Зазвичай покривало компактно складається, і мають вшиту ручку для зручності перенесення.
Ми завжди готові надати консультації при виборі, щоб Ви змогли купити туристичний килимок (каремат) (Київ, Хмельницький, Донецьк, Харків, Одеса та інші міста України). Наші менеджери зможуть відповісти на всі питання і запропонувати моделі та ціни на туристичний килимок (каремат), що підходять Вашим запитам. тел. 067-305-75-67.