0

Намети

Універсальний намет Totem Bluebird
Показано з 1 по 15 із 179 (12 сторінок)
Опис

Інтернет магазин «Активний Вікенд» представляє дуже широкий асортимент і вибір на туристичні намети світових виробників за доступними цінами.
Купити намет не складає труднощів, головне при покупці туристичного намету в інтернет магазині чітко визначити призначення, як і де, плануєте його використовувати! Чи будуть це виїзди на природу, піші та велопрогулянки? Або подорож автомобілем? А може, вирушаєте до експедиції на підкорення найвищої гірської вершини?
При піших походах важливим критерієм буде вага намету. Для відпочинку сім'єю найкраще підійдуть великі кемпінгові намети, де важливіший параметр комфорту. В експедицію де можливі суворі погодні умови краще взяти з собою штурмовий намет з підвищеною стійкістю до вітру і механічною міцністю.
Залежно від Ваших цілей купити туристичний намет в інтернет магазині можна використовуючи фільтр у категорії за призначенням (туристичний намет; кемпінговий намет; для пішого туризму, для риболовлі), конструкції, кількості місць, спальних кімнат, матеріалу тенту та дуг, наявністю тамбуру. Тому, у вас завжди є можливість купити туристичний намет в Україні, який на 100% відповідає вашим потребам.
Ми завжди готові надати консультації при виборі, щоб Ви змогли купити намет (Київ, Хмельницький, Львів, Харків, Одеса та інші міста України). Наші менеджери зможуть відповісти на всі питання і запропонувати моделі та ціни на туристичні намети, що підходять Вашим запитам тел. 067-305-75-67.
Більш повну інформацію про види, конструкції, матеріали, що використовуються при виготовленні наметів, читайте у статті експертів, туристів професіоналів Active Weekend.
Як вибрати та купити туристичний намет в інтернет магазині?
Автор Active Weekend©