0

Спальні мішки

Виберіть підкатегорію

Показано з 1 по 15 із 69 (5 сторінок)
Опис

Спальний мішок та намет є одними з основних та незамінних частин туристичного спорядження. Туристичний спальник дасть можливість Вам виспатися з комфортом та в теплі за будь-яких умов у поході, на риболовлі або у простих поїздках на природу.
Всім відомо «Здоровий сон – запорука гарної подорожі, що запам'ятовується»

Основними параметрами при виборі спальника є його вага, форма і температура комфорту, і ціна на туристичний спальник.
За формою спальні мішки діляться на спальник ковдру та кокон. "Ковдра" - це спальник прямокутної форми, який розстібається повністю і перетворюється на ковдру. Кокон - спальник звужується до ніг з вшитою блискавкою не до кінця. Перевага спальника кокон перед ковдрою проявляється у комфорті та вазі. Спальний мішок кокон заощадить вам місце в рюкзаку і більше підходить для трекінгу та туристичних походів, а спальник – ковдра для кемпінгу та автотуризму. Якщо Ви збираєтеся купити два туристичні спальники звернути увагу на моделі з можливістю з'єднання. Спальні спальні позначаються маркуванням з право і лівосторонньої блискавкою L (лівий) і R (правий). Ці спальники дуже практичні, удвох тепліше та приємніше спати.
Температурний режим і сезонність спальника повинні бути головними показниками при виборі.
Відповідно до стандартизації температурних режимів спальних мішків спальники, що продаються в Європейському союзі, відповідно маркують шкалою комфорту.

Extreme - найнижча температура, що дозволяє звичайній жінці перебувати в спальнику протягом 6-ти годин без ризику загинути від переохолодження.
Limit - при цій температурі звичайний чоловік може спати в "позі зародка" протягом 8 годин не прокидаючись.
Comfort – температура, що дозволяє звичайній жінці спати комфортно та в розслабленій позі.

Якщо вам потрыбно літній туристичний спальник, він має температуру комфорту +10 - +20°С, так званий "трисезонний" - від -5°С до +5°С. У зимового спальника температура комфорту має бути -5°С, або навіть -10°С.
Матеріал наповнювача спальників. Є спальники на пуху та із синтетичним наповнювачем. Спальники на пуху легше тепліше, але, крім високої ціни, у них є ще один недолік - вони бояться вологи і довго сушаться. Тому пуховий спальник виправдано обирати тільки для високогірних експедицій та зимових походів з помірною вологістю.
Найбільш популярні спальники із сучасними синтетичними наповнювачами мікрофайбер та холофайбер. Вони утворюють тепловий бар'єр і мають добрі характеристики, наближені до пуху.
Дуже прості у догляді, довговічні гіпералергенні, проте спальники із синтетичним наповнювачем не врятують від сильних морозів.