0

Набір блешень Mepps Syclops 5шт в коробці 12 g

  • Набір блешень Mepps Syclops 5шт в коробці 12 g
  • 495.00 грн.
  • 388.00 грн.

  • MEPPS
  • Модель: 900-033
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Набір блешень Mepps Syclops 5 шт у коробці 12 g
У набір входять найбільш популярні блешні серії Syclops від компанії Mepps:
Mepps Syclops Silver/Black 1 12 г - прекрасна блешня коливання від Mepps. Ловить практично всю хижу рибу. Профіль блешні має десять граней відбиття світла. Діапазон розмірів Cyclops дозволяє підібрати блешню для лову різної риби-від окуня до сома. Має дуже хорошу власну гру. При проведенні блешня рухається з хвилеподібними рухами, що чергуються, вібраціями і бічними похитуваннями, аналогічно живій рибі. Завдяки подвійному вигину, характерну гру можна зберігати за будь-якої швидкості проводки. Також добре себе зарекомендувала не лише у стоячій воді, а й на протязі.
Mepps Syclops Gold/Black 12 г - прекрасна блешня коливання від Mepps. Ловить практично всю хижу рибу. Профіль блешні має десять граней відбиття світла. Діапазон розмірів Cyclops дозволяє підібрати блешню для лову різної риби-від окуня до сома. Має дуже хорошу власну гру. При проведенні блешня рухається з хвилеподібними рухами, що чергуються, вібраціями і бічними похитуваннями, аналогічно живій рибі. Завдяки подвійному вигину, характерну гру можна зберігати при будь-якій швидкості проводки і добре себе зарекомендувала не тільки в стоячій воді, але і на протязі.
Mepps Syclops Fluo tiger Прекрасна блешня коливання від Mepps. Завдяки подвійному вигину, характерну гру можна зберігати при будь-якій швидкості проводки і добре себе зарекомендувала не тільки в стоячій воді, але і на протязі.
Mepps Syclops Platinum green 12 г - чудова блешня коливання від Mepps. Ловить практично всю хижу рибу.
Характеристики:
Тип приманки: колебалки,
Вага, г: 12 грам
Кількість 5шт.

Відгуків

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано  
 Добре
Captcha