0

Набір блешень Spinnex original в коробці 8 видів 19 шт

  • Набір блешень Spinnex original в коробці 8 видів 19 шт
  • 1305.13 грн.

  • Модель: 900-035
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Набір блешень Spinnex original, що коливаються, в коробці 8 видів 19 шт
Spinnex – блешні для майстрів!
У набір включені найкращі моделі та розмальовки на думку наших експертів та статистики продажів:
Perch -Серія маятникових блешень у формі знайомих водоростей. Це одна з найкласичніших і універсальних маятникових блешень для лову окуня, судака, сома і насамперед щуки. Багато морських спінінгістів використовує ці пластини для лову тайменю та лосося. Блешня чудово виправдовує себе у стоячій та поточній воді. Завдяки глибшому вигину цієї блешні, вона працює чудово навіть при дуже повільному веденні, імітуючи рибку, що рухається.Можна на неї ловити різними методами: рівномірним стягуванням, стягуванням з перервами, посмикуванням, ловом стрибками або ефективним методом на річці на так званому «напіврейфі». Найбільша модель чудово виправдовує себе як тролінгова принада.
Pike Це маятникові блешні у формі однієї з найпопулярніших маятникових блешень - гнома. Багато спінінгістів, що полюють за щукою, використовували ці блешні. Але також інші хижаки, такі як сом або судак, охоче беруть цю блешню.Завдяки своїй лінивій дії, вона точно імітує у воді хвору рибку, що рухається. Цю блешню можна успішно використовувати як у стоячій, так і в поточній воді. При кидку цієї блешні ви досягнете великих дистанцій і влучно потрапите на місце потенційного укриття хижака. У неї широке застосування при різній техніці лову. Найменші моделі можна вести в рівномірному темпі, з перервами чи твічингом. Іноді можна спробувати швидке жерехове волочіння під поверхнею.Дві найбільші моделі можна успішно використовувати при тролінговому методі. У цій серії доступна блешня під назвою Pike Acustic, яка складається з двох блешень. Завдяки цьому викликаються додаткові акустичні імпульси.
Keta Це дуже універсальна блешня для використання як у стоячій, так і поточній воді. Вона ефективна при лові щуки, судака та сома. Її можна використовувати також при лові тайменю. Особливо динамічно вона працює у річці. Часом вона починає здійснювати обертальні рухи, підвищуючи свою ефективність.
Sima -Блешня Sima доступна у двох вагових варіантах - 14гр і 18гр. Це чудова пропозиція для ловців тайменю та лосося. Ці мідні блешні трохи нагадують відомі маятникові приманки. Вони дуже ефективні в приморських річках при лові методом у «напіврейфі». Ці блешні – це також чудова приманка для лову щуки.
Lady Блешня формою нагадує водорість, але вона більш подовжена. Це чудова блешня для лову сома та судака, особливо ефективна при повільній проводці та проводці з перервами.
Atom Це дуже універсальні блешні двох кольорів: срібного та мідного. Це чудові приманки для лову щуки, судака, а також тайменю та лосося. З їх допомогою можна використовувати багато методів проведення блешні, пристосовуючи відповідний метод до умов у місці лову.
чи. Під час швидкої проводки та на сильній течії вона починає здійснювати обертальні рухи. При вільній проводці вона працює,
здійснюючи маятникові рухи.
Krocodile - Дві блешні вагою 10 гр і 16 гр, які можуть бути успішно використані для лову окунів - більш легка блешня, а також для лову жереха - більш важка блешня. Велика блешня чудово підходить для лову морського тайменю з берега моря.

Відгуків

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано  
 Добре
Captcha