0

Набір мандула Prof Montazh Classic 5 шт в коробці

  • Набір мандула Prof Montazh Classic 5 шт в коробці
  • 517.55 грн.

  • Kaida
  • Модель: 900-0003
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Набір мандула Prof Montazh Classic 5 шт.
Невеликий набір класичних мандул за п'ять самих ходових розмальовок від відомого українського виробника ПрофМонтаж.
Мандула - плаваюча приманка в джиговому напрямку. Виготовлена ​​з щільного пінополіуретану і при цьому має позитивну плавучість при відмінній аеродинаміці тіла в процесі закидання. Мандула характеризується великою свободою руху завдяки сегментовану будову свого тіла. Даний тип приманок використовується відносно чистих донних поверхнях.
Мандула - це приманка для хижих та активних риб, зроблена штучним шляхом. Більшість приманки складається з пінополіуретанових елементів у вигляді барил, кульок або усічених конусів. Пластикові елементи складаються за допомогою спеціальних шайбок з піноуретану, після чого з'єднуються один з одним дротяними вушками. На кожному елементі кріплять потрійний гачок, а на кінці найчастіше встановлюють яскравий пензлик, зроблений з тонких смужок силікону або пластику.Другий кінець призначений для кріплення грузила, зазвичай це вантаж типу "чебурашка", хоча підійдуть грузики та інших типів. Таким чином, будучи зануреною у воду, ця приманка дуже рухлива і демонструє чудову гру.
Спочатку мандула була приманкою за допомогою якої рибалки ловили судака на річках з сильною течією. Судак охоче ведеться на неї, тому, мандулу ще називають "вбивцею судака". Швидше за все це відбувається тому, що приманка при падінні стає вертикально. Найкраще приманка показала себе при лові риби джиговим методом. Мандула відмінно підходить для всіх типів водойм від невеликих ставків до великих і повноводних річок.

Відгуків

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано  
 Добре
Captcha