0

Набір приманок Legend Fishing Gear у двосторонньому боксі

  • Набір приманок Legend Fishing Gear у двосторонньому боксі
  • 2475.25 грн.
  • 2295.23 грн.

  • Legend Fishing Gear
  • Модель: AWR-box
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Набір приманок Legend Fishing Gear у двосторонньому боксі
Універсальний набір приманок від бренду Legend Fishing Gear, що добре себе зарекомендував в Україні, включає основні види приманок з найкращими показниками уловистості. Ціна/Якість завжди була головною перевагою приманок Legend Fishing Gear.
На будь-якій водоймі, маючи даний набір, Ви знайдете саме ту приманку, яка ідеально підходить для умов лову. У вас буде можливість експериментувати, міняти приманку і результат не забариться.
Основу набору складають високоякісні та багатьма улюблені воблери Legend Fishing Gear (16шт. різних форм та кольору воблера)
Тут і поверхневі попери (Popper), міноу (Minnow), міні-міноу, тонучі (Sinking) та двоскладові воблери.
Поверхневі воблера (Popper) Legend Fishing Gear відмінно підходять для лову в закоряжених та зарошених водоймах. З англійської поппер ("pop"-бульк) означає булькати. Рибалка на поппер одна з найбільш видовищних. Коли щука атакує приманку, промахується, або робить свічку з воблером у роті, дуже засмучує і додає адреналіну рибалці.
Воблери Міноу (Minnow) і міні міноу Legend Fishing Gear - довгаста, що має слабовиражену або зовсім відсутню гру, рибка. Найбільш уловистою проводкою на воблери "Мінноу" є Твічінг. Твічінг - це спеціальна техніка лову воблерами, при якій виконується ривкова проводка, покликана "оживити" штучну рибку і надати їй максимальну схожість зі справжньою.
Двоскладові воблери Legend Fishing Gear - м'яка гра даних воблерів, що звиває, може стати «паличкою виручалочкою» при поганому клювання і спровокувати хижака на атаку.
Потопаючий воблер Sinking Legend Fishing Gear потрапляючи у воду починає тонути, не втрачаючи своєї гри. У нього краще гра в товщі води і біля дна, ніж у побратимів, що плавають. Тонучим воблерам доступні великі глибини. Ними можна провести проводку, що повторює форму дна. Негативна плавучість тонучих воблерів досягається великою вагою, тому ними легше здійснювати далекі закидання.
Коли на воблери не вдається нічого зловити, хижак менш активний – перевертаємо коробку і у нас під рукою великий арсенал м'яких приманок силіконових Legend Fishing Gear.
П'ять видів класичних твістерів (по 3шт. кожного виду) оригінального забарвлення та все необхідне для монтажу приманки. Монтаж Legend Fishing Gear: 9 джиг головок від 4 до 6 г; чебурашки із заводними кільцями теж 9шт. від 4 до 6 г; офсетні гачки 3шт. для можливості зробити монтаж типу "не зачіпляй" для закоряжених водойм.
Також у наборі п'ять силіконових рибок з гачком Legend Fishing gear – повністю оснащені та готові до використання.
З металевих приманок Legend Fishing gear представлено чотири блешні вертушки з двома пелюстками (тандем). Такий вид блешень показує хороший результат при слабкому клюванні провокуючи хижака роботою двох пелюсток.
Відмінний подарунковий набір Legend Fishing Gear для справжнього любителя лову на спінінг.

Відгуків

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано  
 Добре
Captcha