0

Набір воблерів Legend Fishing Gear Mix 12 шт.

  • Набір воблерів Legend Fishing Gear Mix 12 шт.
  • 810.08 грн.

  • Legend Fishing Gear
  • Модель: AWR-16Mix
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Набір воблерів Legend Fishing Gear Mix 12 шт.
У набір входить 12 різних форм і кольору воблера. На будь-якій водоймі в наборі Ви знайдете саме той воблер, який ідеально підходить для умов лову. У вас буде можливість експерементувати, міняти приманку та результат у вигляді щуки – трофея не змусить себе довго чекати.
Тут і поверхневі попери (Popper), міноу (Minnow), міні-міноу, тонучі (Sinking), двох і трьох складові воблера.
Воблери Міноу (Minnow) і міні міноу Legend Fishing Gear - довгаста, що має слабовиражену або зовсім відсутню гру, рибка.
Найбільш уловистою проводкою на воблери "Мінноу" є Твічінг. Твічінг - це спеціальна техніка лову воблерами, при якій виконується ривкова проводка, покликана "оживити" штучну рибку і надати їй максимальну схожість зі справжньою.
Поверхневі воблера (Popper) Legend Fishing Gear відмінно підходять для лову в забруднених і зарослих водоймах. З англійської поппер ("pop"-бульк) означає булькати.
Рибалка на попер одна з найбільш видовищних. Коли щука атакує приманку, промахується, або робить свічку з воблером у роті, дуже засмучує і додає адреналіну рибалці.
Тонучий воблер Sinking Legend Fishing Gear потрапляючи у воду починає тонути, не втрачаючи своєї гри. У нього краще гра в товщі води і біля дна, ніж у побратимів, що плавають. Тонущим воблерам доступні великі глибини. Ними можна провести проводку, що повторює форму дна. Негативна плавучість тонучих воблерів досягається великою вагою, тому ними легше здійснювати далекі закидання.
Розміри приманок: від 45 до 85 мм.
Вага: від 1,2 до 7,5 грам.

Відгуків

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано  
 Добре
Captcha