0

Набір обертових блешень Spinnex original в коробці 6 видів 13шт

  • Набір обертових блешень Spinnex original в коробці 6 видів 13шт
  • 675.07 грн.

  • Модель: 900-036
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Набір обертових блешень Spinnex original в коробці 6 видів 13шт
Spinnex – блешні для майстрів!
У набір включені найкращі моделі та розмальовки на думку наших експертів та статистики продажів:
Beetle Ця модель – одна з найуніверсальніших обертальних блешень, яку можна використовувати у всіх умовах, як у стоячих, так і поточних водах. Блешні цієї серії, завдяки середньому куту (близько 45 градусів) роботи еліптичної пелюстки поводяться у воді дуже стабільно, навіть при дуже повільній проводці. У поточних водах можна використовувати техніку лову як вгору, так і вниз.Найменші розміри - 0 і 1 - це чудові моделі для лову окуня, головня і в'язя, розміри 2 і 3 - дуже хороші моделі форелевих блешень. Розмір 4 найчастіше використовується при лові щуки. Широка гама кольорів дозволяє використовувати ці блешні за будь-яких атмосферичних умов, а також за різного ступеня прозорості води. У цій серії зустрічаються також моделі, оснащені пензликом на якорі і так звані тандеми: блешні з подвійними пелюстками, блешні з гачком, оснащеним твістером і блешні, з'єднані з гачком, ріппером або гумовим восьминогом.
BigEye Серія обертальних блешень з широкою пелюсткою, які формою нагадують модель Firefl y, але вони трохи більш овальні. Вони характеризуються чудовою роботою вниз і вгору за течією в річковому лові, а також відмінно справляються в місцях зі стоячою водою. Характеристичною рисою цієї серії є розміщене на пелюстці велике око, яке підвищує їхню привабливість і уловистість. Ці блешні доступні в розмірах 0-3, вони призначені головним чином для лову окуня, в'язя, головень та форелі. На пелюстках окрім ока знаходяться голограми, що нагадують риб'ячу луску.У цій серії доступні також моделі, оснащені пензликом на якорі, а також так звані тандеми: блешні з подвійними пелюстками, блешні з'єднані з гачком, оснащеним твістером, і блешні, з'єднані з гачком, оснащеним твістером, ріппером або гумовим восьминогом.
CatEye Обертові блешні, що нагадують серію Big-Eye, відрізняються тим, що мають характеристичне рифлення в нижній частині пелюстки. Завдяки цьому рифленню робота блешні викликає велику гідроакустичну хвилю, яка ще більше провокує хижаків на атаку. Пелюстка цієї блешні має широкий кут обертань від осі і стартує відразу після підсікання блешні. Ці блешні призначені для лову як у стоячих, так і поточних водах, в яких можна на них ловити як вниз, так і вгору. Ці блешні доступні в п'яти розмірах - 0-4. Найменші розміри - це чудові блешні для лову головень, в'язя, окуня та форелі.
Розміри 3 і 4 добре виправдовують себе при лові щуки. У цій серії доступні також тандеми, що складаються із двох пелюсток.
Mosquito Обертові блешні з подовженою пелюсткою, яка під час роботи вібрує біля корпусу, робочий кут обертань - 30 градусів.Така конструкція призводить до того, що ці блешні мають невеликий опір у воді, завдяки цьому вони підходять для лову протягом, а також для глибокого ведення стоячої води. У річках блешні цієї серії чудово виправдовують себе при лові вгору за течією річки. Блиски цієї серії – ефективні засоби для лову на всіх хижаків, розмір 4 особливо рекомендується для лову жереху. Найменші моделі – це ефективні приманки для лову окуня, головень, в'язя та форелі.Розмір 4 завоював визнання на морських річках при лові тайменю, а також при лові щуки в глибоких озерах. Багате забарвлення цих блешень дає можливість пристосування до атмосферичних умов та прозорості води. У цій серії використано також з'єднання двох блешень - тандем, з'єднання блешень з гачком, оснащеним твістером, а також блешню з'єднану з гачком, оснащеним ріппером або гумовим восьминогом.

Відгуків

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано  
 Добре
Captcha