0

Набори блешень Mepps Kit 5шт в коробці 3,5-13 g

  • Набори блешень Mepps Kit 5шт в коробці 3,5-13 g
  • 360.04 грн.

  • MEPPS
  • Модель: 900-031
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Набір блешень Mepps Kit 5шт у коробці 3,5-13 g
Меппс чудова блешня на будь-яку рибу в будь-якій воді. Це чудова приманка, яка починає обертатися відразу після занурення у воду, створюючи максимальний вібрувальний ефект. На жодну приманку в усьому світі не ловилося такої рекордної кількості риби.
У набір входять найбільш популярні блешні компанії Mepps:
AGLIA (silver gold copper) - одна з найбільш уловистих і відповідно популярних блешень у світі.Кут обертання постійно пристосовується до течії води, швидкості та стилю проводки, і постійно уточнює частоти вібрації. При повільній проводці Aglia випливає з води не "плескаючи". За відсутності будь-якої проводки Aglia пристосовується до течії і продовжує обертатись так само привабливо. Незалежно від усього, у воді Aglia поводиться як жива істота, залучаючи хижаків. Для успішного лову важливо пам'ятати, що риба сприймає розмір блешні в залежності від її забарвлення. Однотонні блешні риби здаються меншими, строкаті - того ж розміру більше.
Aglia Long -блешня, яка чудово ловить і у стоячій воді, і на протязі. Завдяки більш важкій вазі та формі пелюстки у вигляді вербового листа, вона чудово тримає струмінь. Одна з найзнаменитіших і найпопулярніших моделей в лінійці блешень MEPPS.
Aglia Fluo - Пелюстки Fluo добре видно, навіть при освітленні ультрафіолетовими променями, що доходять до найбільших глибин. Стимульовані ультрафіолетом, вони продовжують довго світитися навіть коли інші кольори повністю зникають з видимості. Ці приманки дуже зручні також у каламутній воді та за поганої погоди.
Блешня Mepps Black Fury відноситься до сімейства Comet, тобто має довгасту пелюсток з кутом відхилення пелюстки від осі при обертанні 45 градусів. Назва "Чорна Фурія" (дослівний переклад) ідеально підходить до цієї блешні. Її поява справді викликала фурор-вона надзвичайно уловиста і в той же час проста у використанні, тобто ловить на будь-яких проводках. Ні до, ні після неї, жодна блешня не мала такої популярності.
Характеристики:
Тип приманки: Обертові
Вага, г: 3,5 – 13 грам
Кількість 5шт.
П'ять варіантів комплектів на вибір.

Відгуків

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано  
 Добре
Captcha