0

Парасолька універсальна рибальська 1.6 м антивітер з нахилом

  • Парасолька універсальна рибальська 1.6 м антивітер з нахилом
  • 675.07 грн.

  • Модель: Zont
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Парасолька кругла 1.6 м антивітер з нахилом
Характеристики:
Діаметр (розмір) купола, м: 1.6 м
Діаметр (розмір) штока, мм: 25мм
Матеріал купола: 100% поліестер
Парасолька є багатофункціональне і високоякісне укриття від дощу, поривів вітру, яскравого сонця і снігу, оснащена телескопічною ногою. Дане пристосування служить не тільки хорошим захистом для рибалки, а й для аксесуарів. Парасоля не має обмежень для експлуатації, але має свої особливості, які потрібно знати. В іншому випадку предмет комфорту може послужити джерелом багатьох проблем.

Cистема «антивітер» допомагає парасолі витримати сильні пориви вітру і не зламатися під його натиском. Завдяки наявності ще одного купола (клапана) пориви вітру виходять через щілини між ними, що не виламують спиці і не несуть парасольку як парашут. Дуже актуальна ця система для великих парасольок, які мають велику площу. У свою чергу клапан не пропускає краплі дощу з верху.
Матеріал: поліестер 100%. Тканина володіє міцністю, добре закріплює і зберігає форму при нагріванні, мало мнеться, моль і мікроорганізми її не люблять, вона стійка до впливу світла. Поліестер мало гідроскопічний.

Можливе застосування в самих різних сферах діяльності, при цьому головним їхнім завданням є вберегти Вас і Ваші речі від сонця і дощу. Для кафе: над столиком можна встановити парасольку для більш приємного відпочинку Ваших клієнтів. Для торгівлі: на ринку, в прибережній зоні - вбереже продавця і товар, що продається. Для дачі і пляжу: під парасолькою в жаркий і сонячний день Ваша сім'я буде відчувати себе найбільш комфортно і безпечно, не боячись сонячних ударів.

Відгуків

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано  
 Добре
Captcha